Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cleani22/cleaning-company.in.ua/www/wp-content/themes/cleanco/functions.php on line 74
Інші види послуг – Імперія чистоти
CleancoCleanco

Інші види послуг

МИТТЯ ВІКОН, ВИСОТНИХ ВІТРАЖІВ, ФАСАДІВ

Миття вікон у Вінниці від клінінгової компанії «Імперія чистоти» – це послуга, яку ми якісно надаємо приватним клієнтам та підприємствам. Нам довіряють за високий рівень обслуговування, а ще ми надаємо систему знижок для постійних замовників.

Ми використовуємо професійні засоби та спеціальне обладнання для досягнення бездоганного результату ваших вікон, вітражів. Обслуговуємо приміщення різного виду складності та висоти.

Чистота вікон, вітражів ваших будівель – запорука успіху та формування вашого іміджу. Клінінгова компанія «Імперія чистоти» надасть всі очисні послуги, після чого ваші вікна, вітражі будуть сяяти від чистоти та блиску.

МИТТЯ РЕКЛАМНИХ ВИВІСОК ТА КОНСТРУКЦІЙ

Для іміджу і кожного підприємства велику роль відіграє реклама. Але якщо на вашій рекламній вивісці видно сліди забруднень, вона втрачає свій вигляд і ефективність для ваших клієнтів. Клінінгова компанія «Імперія чистоти» якісно надасть вам послугу – миття вивісок, рекламних банерів різного виду складності. Ми цінуємо наших клієнтів, тому за наявності професійного обладнання та спеціальних засобів забезпечимо високий результат нашої роботи.

ПРИБИРАННЯ КАФЕ ТА РЕСТОРАНІВ

Прибирання в ресторанах та кафе – дуже вибаглива та відповідальна справа. Адже чистота кухні впливає на здоров’я клієнтів, що й визначає репутацію закладу. Клінінгова компанія «Імперія чистоти» надає комплекс послуг з обслуговування ресторанів та кафе.

Видалимо весь жировий наліт на кухні, а також очистимо кухонну техніку, столи, стелажі спеціальними засобами безпечними для здоров’я. Очистимо та наполіруємо двері, столи, стільці, додатковий інтер’єр у залах. Вимиємо до блиску вікна, вітражі з обох боків будь-якої складності. Проведемо дезінфекцію в санвузлах і по всіх поверхнях.

Прибирання торкнеться кожного куточка у вашій будівлі. Ми вибираємо лише якісну хімію з відсутністю токсичності.

Довіртеся клінінговій компанії «Імперія чистоти» і насолоджуйтесь результатом!

ПРИБИРАННЯ ТОРГІВЕЛЬНИХ  ТА ТОРГІВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ

Для прибирання у торгівельних центрах клінінгова компанія «Імперія чистоти» використовує:

  • професійну техніку та інвентар;
  • якісні миючі засоби.

Обслуговуємо як на постійній основі так і на разовій (виїзна).

Наша команда повністю освічена з алгоритмами прибирання в торгівельних та торгівельно-розважальних центрах. Має всі навички щодо використання професійної апаратури. Регулярно цікавлячись новинками виконуємо прибирання у торгівельних центрах максимально якісно.

Вартість послуги залежить від:

  • площі приміщення;
  • графік проведення робіт.

Використовуємо спеціальні машини для миття покриття, а також обладнання для очищення стелі та стін. Клінінгова компанія «Імперія чистоти» гарантує високу якість робіт, що виконуються.

 

Бажаєте замовити прибирання?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Доступ 24/7

Ми доступні 24/7, все, що Вам потрібно - заповнити форму в будь-який зручний для Вас час і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!

Понеділок - Неділя

Ми працюємо цілодобово з понеділка по неділю.